ERIK HEINERTZ. Olja på pannå.

ERIK HEINERTZ. Olja på pannå.
303603. ERIK HEINERTZ. Olja på pannå.

Hamnbild nmed människor. Signerad 49x59 cm.

Bruksslitage.

Erik Heinertz (1908–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Erik Heinertz (1908–1965)

Antal besök: 850