JAN STENVINKEL. Olja på duk.

JAN STENVINKEL. Olja på duk.
303587. JAN STENVINKEL. Olja på duk.

Komposition. Signerad och daterad -61. 100x80 cm
A tergo utställningsettikett från Liljevalchs konsthall.

Bruksslitage.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Antal besök: 1 191