OKÄND KONSTNÄR, Interiör, Olja på duk, 1800-tal.

303581. OKÄND KONSTNÄR, Interiör, Olja på duk, 1800-tal.

41x55.

Omfattande lagningar. Retuscher. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

41x55.

Antal besök: 773