Silverbestick för 12 personer, 800 silver, stämplat, bestående av:
12 x soppskedar,
12x gafflar,
12 stora knivar,
12 små knivar,
12x små gafflar,
11x tårtgafflar,
12x mocka skedar,
12x teskedar,
1x liten soppslev,
2x sallad bestick,
2x skedar,
1x tårta server,
1 sockertång,
2x ostgafflar och
12x smörkniv
Vikt utan kniv ca.: 3500 gram,
Totalvikt ca.: 5350 gram.
Åldersanpassat skick, repor på platser, delvis fläckade.