Silver bestick för 12 personer, 800 silver.

3035154. Silver bestick för 12 personer, 800 silver.

Silverbestick för 12 personer, 800 silver, stämplat, bestående av:
12 x soppskedar,
12x gafflar,
12 stora knivar,
12 små knivar,
12x små gafflar,
11x tårtgafflar,
12x mocka skedar,
12x teskedar,
1x liten soppslev,
2x sallad bestick,
2x skedar,
1x tårta server,
1 sockertång,
2x ostgafflar och
12x smörkniv
Vikt utan kniv ca.: 3500 gram,
Totalvikt ca.: 5350 gram.

Åldersanpassat skick, repor på platser, delvis fläckade.

Tema

A collection of Silver and Silver Plated

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x soppskedar,
12x gafflar,
12 stora knivar,
12 små knivar,
12x små gafflar,
11x tårtgafflar,
12x mocka skedar,
12x teskedar,
1x liten soppslev,
2x sallad bestick,
2x skedar,
1x tårta server,
1 sockertång,
2x ostgafflar och
12x smörkniv
Totalvikt ca.: 5350 gram.

Tema

Antal besök: 933