PABLO PICASSO. Efter. "Colombe volant - à l'Arc en ciel", signerad i trycket, numrerad 863/1000.

303504. PABLO PICASSO. Efter. "Colombe volant - à l'Arc en ciel", signerad i trycket, numrerad 863/1000.

Bladstorlek ca 28 x 38 cm.

Ngt, blekt, ej examinerad ur ram.

Pablo Picasso (1881–1973)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek ca 28 x 38 cm.

Pablo Picasso (1881–1973)

Antal besök: 1 453