SLAGBORD, 18/1900-tal.

SLAGBORD, 18/1900-tal.
303501. SLAGBORD, 18/1900-tal.

Totallängd 170 cm.
Bredd 114,5 cm.
Höjd 77,5 cm.

Bruksslitage, delvis senare bemålat, färgsläpp, slagmärken, skador, saknar stödben på en sida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Totallängd 170 cm.
Bredd 114,5 cm.
Höjd 77,5 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 762