JOSEF WILHELM WALLANDER. Skogslandskap.

3035002. JOSEF WILHELM WALLANDER. Skogslandskap.

Akvarell på papper, 37 x 26,5 cm. Signerad och daterad J W Wallander 1876.

Ej examinerad ur ram. Veck nedre högra hörn.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 787