INDUSTRISKÅP, metall, fem skåp.

3034744. INDUSTRISKÅP, metall, fem skåp.

Höjd ca 190 cm
Bredd ca 153 cm
Djup ca 50 cm.

Bruksslitage, repor & märken,rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 190 cm
Bredd ca 153 cm
Djup ca 50 cm.

Antal besök: 739