OSCAR PAUL. Olja på pannå.

OSCAR PAUL. Olja på pannå.
303470. OSCAR PAUL. Olja på pannå.

Fiskeläge. Signerad. 22x21 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 339