1920S/30S OVAL SPEGEL.

1920S/30S OVAL SPEGEL.
3034468. 1920S/30S OVAL SPEGEL.

SPEGEL, oval fasat glas, W. 74cm, 1920/30-tal.

Slitage på ram och glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage på ram och glas.

Antal besök: 457