JOHN JON-AND. Pastell.

303435. JOHN JON-AND. Pastell.

Den tappre riddaren. Signerad. 60x41 cm.

Bruksslitage.

John Jon-And (1889–1941)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

John Jon-And (1889–1941)

Antal besök: 723