SVEN ERIK JOHANSSON. Färglitografi.

303415. SVEN ERIK JOHANSSON. Färglitografi.

Surrealistisk komposition. Signerad och numrerad 195/250.
35x52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

35x52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 797