WANJA "NONES" HÅKANSSON. Akryl på pannå, osignerad.

303410. WANJA "NONES" HÅKANSSON. Akryl på pannå, osignerad.

102x62 cm.

Slitage.

Wanja "Nones" Håkansson (1923–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

102x62 cm.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 783