JORDGLOB, 1900-talets mitt.

JORDGLOB, 1900-talets mitt.
3033655. JORDGLOB, 1900-talets mitt.

Höjd: ca 42 cm.

Bruksslitage. Smärre skav.
Funktion: Okänd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: ca 42 cm.

Bruksslitage. Smärre skav.
Funktion: Okänd.

Antal besök: 273