SABELKLINGA, 1800-tal.

SABELKLINGA, 1800-tal.
303363. SABELKLINGA, 1800-tal.

Sabel från 1800-talet med senare handtag, längd ca 90 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 1 320