BYRÅ, 1800-tal.

BYRÅ, 1800-tal.
303344. BYRÅ, 1800-tal.

Mahogny. Beslag i gulmetall. Två lådor. Grå stenskiva. Längd 102, bredd 51, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!
303344. BYRÅ, 1800-tal.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 108