TANDLÄKARBORR, omkring 1900.

TANDLÄKARBORR, omkring 1900.
3032807. TANDLÄKARBORR, omkring 1900.

Borr på ställning med manuell pedal, stomme i gjutjärn och metall, gulddekor.
Höjd ca 143 cm.

Åldersrelaterat slitage, märken, repor, anlupet, ej funktionstestad, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 143 cm.

Antal besök: 917