KURT LOSELL. Olja på duk, "Frodig grönska", signerad.

303275. KURT LOSELL. Olja på duk, "Frodig grönska", signerad.

29 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 39 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 982