BORDSTELEFONER, 4 st, Cobra/Ericofon, North Electric Co.

303245. BORDSTELEFONER, 4 st, Cobra/Ericofon, North Electric Co.

HÖjd ca 21 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

HÖjd ca 21 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 831