TRÄDGÅRDMÖBLER, 4 delar, tidigt 1900-tal.

30324. TRÄDGÅRDMÖBLER, 4 delar, tidigt 1900-tal.

Bordets mått, längd 124, bredd 76, höjd 72 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 586