ARMBANDSUR, SAS World Time Chronograph, stål.

3032286. ARMBANDSUR, SAS World Time Chronograph, stål.

Diameter 48 mm
Originallänk med viklås.

Bruksslitage med repor samt ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 48 mm
Originallänk med viklås.

Antal besök: 710