SERVERINGSSTÄLL, England, 1900-tal.

303198. SERVERINGSSTÄLL, England, 1900-tal.

Serverinsställ, för Cognac, Whiskey.
Bredd 29 cm
Djup 27 cm
Höjd 35 cm.

Obet bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 29 cm
Djup 27 cm
Höjd 35 cm.

Obet bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 809