BORDSTELEFONER, 3 st, Cobra/Ericofon, North Electric Co.

303179. BORDSTELEFONER, 3 st, Cobra/Ericofon, North Electric Co.

Höjd ca 21 resp, 23 cm.

Slitage, smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 21 resp, 23 cm.

Slitage, smärre repor.

Antal besök: 1 132