FAT / COASTERS, 2 st, samt BÄGARE, 2 st, silver.

3031498. FAT / COASTERS, 2 st, samt BÄGARE, 2 st, silver.

Fat, "Vindarnas lek", GAB, 1946, diameter 12 cm.
Fat, GAB, 1962, diameter 12 cm.
Pokaler, CG Hallberg, 1917, GAB, 1923, höjd 7- 10 cm, vikt 115 gram.

Bruksslitage, fat med mindre bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 252