CAROLINA GYNNING. "BELIEVE IN BLUE".

3031491. CAROLINA GYNNING. "BELIEVE IN BLUE".

Akryl på duk, signerad och daterad 09, 160x100 cm. Medföljer inköpskvitto.

Intryckning i duken i nedre vänstra hörnet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 019