3031473. ANDY WARHOL. EFTER. JOHN LENNON.
Signerad i trycket, numrerad 24/100, editerad av Georges Israel, a tergo galleristämpel Leo Castelli, offset på archespapper, bladstorlek 57x38 cm. Oramad.