ANDY WARHOL. EFTER. JOHN LENNON.

3031473. ANDY WARHOL. EFTER. JOHN LENNON.

Signerad i trycket, numrerad 24/100, editerad av Georges Israel, a tergo galleristämpel Leo Castelli, offset på archespapper, bladstorlek 57x38 cm. Oramad.

Endast något lättare spår av hantering.

Andy Warhol (1928–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Andy Warhol (1928–1987)

Antal besök: 626