SERVERINGSVAGN, Teak. Danmark, 1950-60-tal.

303147. SERVERINGSVAGN, Teak. Danmark, 1950-60-tal.

Två hyllor. Två lådor som kan öppnas på båda hållen. 43 x 75 cm H 73 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 454