KARMSTOL i karljohan-stil, 1900-tal.

303145. KARMSTOL i karljohan-stil, 1900-tal.

Spikad klädsel med fjädring
Armlän med voluter
Rygghöjd 85 cm
Bredd 58 cm
Sittdjup 52 cm.

Bruksskick
Klädsel med revor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Spikad klädsel med fjädring
Armlän med voluter
Rygghöjd 85 cm
Bredd 58 cm
Sittdjup 52 cm.

Bruksskick

Antal besök: 786