STOLAR, 6 st, "Gilbert", IKEA.

3031386. STOLAR, 6 st, "Gilbert", IKEA.

Stapelbara. Sits och rygg i björkplywood. Kromade ben. Sitthöjd c:a 45 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar, några sitsar missfärgade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 029