ARMBANDSUR, rostfritt stål, Seiko Chronograph SQ 100.

303116. ARMBANDSUR, rostfritt stål, Seiko Chronograph SQ 100.

Diameter 40 mm exklusive krona.

Bruksslitage, smärre repor på glaset.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 389