SOFFGRUPP, 4 delar, björk med rotting i sidorna, chippendalestil.

303110. SOFFGRUPP, 4 delar, björk med rotting i sidorna, chippendalestil.

Soffans längd 195, djup ca 85, höjd ca 83.
2 fåtöljer bredd 71, djup ca 88, höjd 82.
Bord diameter 96, höjd 61 cm.

Slitage, fläckar, märken, skav, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord diameter 96, höjd 61 cm.

Antal besök: 903