LIMA / FLEISCHMANN / ROCO. Stort parti, modelltåg, vagnar, transformatorer samt massvis med tillbehör, mestadels i originalkartong.
3030979. LIMA / FLEISCHMANN / ROCO. Stort parti, modelltåg, vagnar, transformatorer samt massvis med tillbehör, mestadels i originalkartong.
Bestående av bl. a.:
Lima:
Lima Golden Series 149700S06 Tågset (med Limalok 1108, SJ City Express restaurang vagn samt personvagnar)
ca 3 st 309257
ca 2 st 309270
309141
303201
ca 3 st 309034
SJ T43 220
302711
309158
ca 7 st 302832
ca 4 st303232E
ca 3 st 303550
ca 2 st 303553
ca 2 st 303548
303547
302831
ca 2 st 303201
ca 4 st 309204
ca 4 st 309164
20 1092LG
ca 2 st 305630
med mera i originalförpackning samt massvis med andra lok och tillbehör.
Fleischmann:
ca 5 st HO 6095 transformatorer
Roco:
HO4320, Ho 4204.
Bruksslitage, delvis oanvända, i originalförpackning, ej genomgången, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, skador kan förekomma.
Bestående av bl. a.:
Lima:
ca 3 st 309257
ca 2 st 309270
309141
303201
ca 3 st 309034
SJ T43 220
302711
309158
ca 7 st 302832
ca 4 st303232E
ca 3 st 303550
ca 2 st 303553
ca 2 st 303548
303547
302831
ca 2 st 303201
ca 4 st 309204
ca 4 st 309164
20 1092LG
ca 2 st 305630
Fleischmann:
Roco:
HO4320, Ho 4204.