MATSALSMÖBEL, 7 delar, 1900-talets andra hälft.

303095. MATSALSMÖBEL, 7 delar, 1900-talets andra hälft.

Bord märkt Ekelunds snickerifabrik Virserum, diameter 120, höjd 72.
3 skivor bredd 56.
6 Stolar höjd 90 cm.

Bruksslitage, skav och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 skivor bredd 56.
6 Stolar höjd 90 cm.

Antal besök: 1 223