GOLVLAMPA, AJH, 1900-talets mitt.

303087. GOLVLAMPA, AJH, 1900-talets mitt.

Plåtskärm, svärtad metall samt mässing.
Höjd 136 cm.

Ej genomgången.
Åldersslitage.
Skärm med märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 136 cm.

Ej genomgången.
Åldersslitage.
Skärm med märken.

Antal besök: 2 095