KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

303071. KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Stolar med utskuret krön och kopplade ben
Stoppad spikad klädsel i ylle
Rygghöjd 95 cm
Bredd ca 55 cm.

Bruksskick
Repor
Stötmärken
Klädsel med slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stoppad spikad klädsel i ylle
Rygghöjd 95 cm
Bredd ca 55 cm.

Bruksskick
Repor
Stötmärken
Klädsel med slitage.

Antal besök: 621