SYBORD, Karl Johan-stil, med lyrfot, 1900-tal.

303058. SYBORD, Karl Johan-stil, med lyrfot, 1900-tal.

Höjd 70 cm. Längd 50 cm. Djup 39 cm.

Slitage, repor och fläckar, märken, fanérskador. Träskada vid gångjärnets insida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 621