Lounge stol med ottoman. Modern design.

3030535. Lounge stol med ottoman. Modern design.

Fåtölj med ottomansk, modern design.
Fanerad laminerad plywood sätesskal, svart läderöverdrag. Fyrstjärnig bas i målat stål.
Justerbart ryggstöd och nackstöd.

Fåtölj ca. H 100 cm x B 80 cm x D 80 cm, Sh 40 cm
Pall ca. H 41 cm x B 52 cm x D 40 cm.

Tecken på slitage är närvarande. repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 578