HUSHÅLLSASSISTENT, Electrolux, modell nr 4, 1960-tal.

3030450. HUSHÅLLSASSISTENT, Electrolux, modell nr 4, 1960-tal.

Höjd 33 cm.
Med tillbehör.

Slitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 33 cm.
Med tillbehör.

Antal besök: 1 016