Växjö Auktionskammare
Belysning & Lampor
Bordslampor
BORDSLAMPOR, 2 st, metall/porslin, varav en fotogen, 1900-talets första hälft.
302976. BORDSLAMPOR, 2 st, metall/porslin, varav en fotogen, 1900-talets första hälft.
Höjd ca 47 cm vardera.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 47 cm vardera.
Bruksslitage.
Växjö Auktionskammare
577