MARIO BELLINI. KARMSTOLAR, ett par, "413 Cab", Cassina.

3029515. MARIO BELLINI. KARMSTOLAR, ett par, "413 Cab", Cassina.

Emaljerad metallstomme, klädda med rostbrunt läder. Bredd 58, sitthöjd c:a 43 cm.

Bruksslitage, fläckar, smärre torksprickor och skador, en söm med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 594