SOFFBORD, Alm, 1900-talets mitt.

3029009. SOFFBORD, Alm, 1900-talets mitt.

Ställyta 89,5 x 49,5 cm.
Höjd 61 cm.

Bruksslitage. Märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ställyta 89,5 x 49,5 cm.
Höjd 61 cm.

Bruksslitage. Märken.

Antal besök: 443