SNURRFÅTÖLJER med FOTPALLAR, ett par, 1970-tal.

302888. SNURRFÅTÖLJER med FOTPALLAR, ett par, 1970-tal.

Orange klädsel. Fyrdelad metallfot.

Knapp saknas. Mindre skador på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 738