302823. ARMBANDSUR, herr, Rolex Oyster Perpetual, Officially Certified Chronometer, boett 18k guld.
Boett ref 6090, även märkt 730039.
Urverk märkt 42085.
Vikt 42,4 gram.
Urtavla diameter ca 28 mm. Total diameter ca 32 mm.
Slitage. Repor. Ej fullt funktionstestad.