GLASSERVIS 40 delar, etsad/slipad dekor 1900-talets mitt.

302816. GLASSERVIS 40 delar, etsad/slipad dekor 1900-talets mitt.

11 dricksglas, 10 vinglas, 9 sherryglas, 10 snapsglas.
Enligt uppgift från 1955.

Slitage. Nagg på dricksglas, nagg på foten, snapsglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enligt uppgift från 1955.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 893