KRUS, lergods, 1800-tal.

KRUS, lergods, 1800-tal.
302812. KRUS, lergods, 1800-tal.

Höjd 32 cm.

Bruksslitage.
Mindre avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Bruksslitage.
Mindre avslag.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 764