RADIO, "Tripp 141, Luxor, 1950-tal.

302765. RADIO, "Tripp 141, Luxor, 1950-tal.

Reseradio, i form av väska i hårt skal
Längd 23, bredd 20, höjd 9,5 cm.

Bruksslitage, liten smältskada vid handtaget, ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 621