CHARLOTTA LILJEFORS. Olja på duk, hästporträtt, signerad , daterad -77.

302733. CHARLOTTA LILJEFORS. Olja på duk, hästporträtt, signerad , daterad -77.

60x48, 5 cm.

Obetydligt slitage.

Charlotta Liljefors (Född 1943)

Gör en kostnadsfri värdering!

60x48, 5 cm.

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 200