PARAPLYSTÄLL i porslin, Kina 1900-tal.

302720. PARAPLYSTÄLL i porslin, Kina 1900-tal.

Paraplyställ i porslin med blåvitt underglasyrmåleri och dekor av lärda män i trädgård, höjd 47 cm.

bruksslitage och genomgående spricka samt litet avslag på insidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 522