BÖCKER, 3 st, 1700-1900-tal.

302705. BÖCKER, 3 st, 1700-1900-tal.

"The Life of Jesus of Nasareth", med 80 bilder av William Hole.
"Danemarks Riges Historie", L. Holmberg, Tomus II 1733.
Biblia, Lorentz Ludwig Grefing 1762.

Slitage, skador, sidor ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 834