KANDELABRAR ett par, mässing/onyx, 1800-/1900-tal.

302679. KANDELABRAR ett par, mässing/onyx, 1800-/1900-tal.

Kandelabrar för fem ljus vardera. Höjd 33,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 2 156